KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14456003
nr 1445 6003
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, "Komposition". Signerad, numrerad 52/100, Giclee fine art. Bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 30x44 cm, oramat löst blad
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:44:48
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja